| GwessWhoo a întrebat:

Cainele din pozele astea pare lup sau un maidanez obosit cien se pricepe sa raspuns pls rapid http://imageshack.us/photo/my-images/208/70484306uhxmsjt .jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/687/70484290qvvgdfo 3.jpg/

11 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

E maidanez ca lupul are urechile in sus(nu neaparat cand e mic, dar in timp i se vor ridica din cate stiu). Oricum de ce trebuie sa aflii asa de repede?(daca e ceva mai personal nu trebuie sa-mi spui)

| madyddd a răspuns:

Ai de gand sa faci dragoste/sex cu cainele ala? thinking
altfel nu inteleg ce rost are intrebarea ta la categoria asta!

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru GwessWhoo):

M-a deranjat foarte tare!
pe bune, nu mai respecta nimeni reguliile?
JALNIC

Răspuns utilizator avertizat
| madyddd a răspuns (pentru GwessWhoo):

1) nu imi zici tu mie "bai"... (poti sa ii spui asa lui sorta, lui mata, lu' vecinata... oricui. dar nu mie ca nu ma cunostii, clar? )
2)ma doare pe mine in cot de timpu' tau pretzios
3) eu decid cand sa trec mai departe si cand nu.

| Remusel a răspuns (pentru madyddd):

Mai mai ce rea e lumea pe aicilaughing! si app chiar intrebarea asta nu-si gaseste rostu aici!

| madyddd a răspuns:

Ataci o parere a unui prost si te trezesti cu prostul intreg in discutie. Invata sa-ti ti limba in frau; cu cât e mai mică mintea cu atât mai mare e îngâmfarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este legatura cu Dragoste si sex?

| Sweete a răspuns:

Eu zic ca e un caine maidanez, cei lup arata altfel.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns utilizator avertizat