| Popa_Stefan_1995 a întrebat:

Cainele meu a fost la tuns si l-au tuns foarte scurt si se scarpina mereu si miorlaie si nici nu poate sa doarma! Ajutatima repede!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fă-i băiță, apoi clătește-l bine. Masează-l. Ori, încearcă să-l mângâi ușor, poate nu a fost niciodată tuns atât de scurt și se simte incomod. Nu se va întâmpla nimic, va fi bine, în câteva zile.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi poate că s-a intors pisică daca miorlaie. Glumesc! Mergi la veterinar cu el.Crezi ca ii trece daca pui intrebari pe aici?

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Trebe sa-i faci baie...

| Anonimmm17 a răspuns:

Il mananca. E ca si cum te-ai rade tu, la un moment dat te mananca si te iriti. Du-te la farmacia veterinara si cere sfatul vanzatoareihappy