| huideni1845 a întrebat:

Cainele meu are un ham de plimbare dar trage de lesa si s-a iritat in spatele labelor din fata
stie cineva cu ce as putea sa il dau?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti suna un veterinar sa zica ce ai de facut

| K0sti a răspuns:

Lasa hamul mai larg!

| AnimalLover02 a răspuns:

Depinde cat e de grav, eu as zice sa-l duci la dr. veterinar iar el va stii ce e mai potrivit pentru cainele tau... pana atunci eu zic sa-l ungi cu ceva crema de galbenele... dar as opta pe varianta cu veterinarul happy

| biwltyad a răspuns:

Cauta la o farmacie veterinara, intreaba si spune ce s-a intamplta si va sti ce sa iti dea.
Renunta la ham, ichearca o zgarga strangulanta sau de forta care sunt indicate cainilor care trag de lesam acestea il jeneaza cand trage de lesa si se dezvata cu timpul. Dar de preferat e sa ii dai zgarda, mai ales daca e de forta jos cand e acasa, ca daca are blana mai lunga sau mai sensibila o sa i-o toceasca.

Bafta si sanatate cainelui happy