| z0rel a întrebat:

Cainele pana la ce varsta se dezvolta? la cat as putea incepe exercitiile fizice? este boxer FUNDA

4 răspunsuri:
| SlenderWomen a răspuns:

Un boxer se dezvolta pana la varsta de doi ani sa ai grija sa nu faci aceeasi greseala ca mine sa incepi dresajul de la 8 luni.el trebuie dresat mai din timp ceva de genul cam de la vreo 4 luni

| IepurassDragalass00 a răspuns:

Pana la 2 ani se dezvolta. Poti incepe exercitiile fizice, dar sa ii dai si niste vitamine si mancare sanatoasa ca sa aiba de unde sa isi extraga energia si sa nu se imbolnaveasca.winking. Bafta. Funda?