| Lane a întrebat:

Cainii de talie mica sunt bolnăviciosi?

Răspuns Câştigător
| Catheryne a răspuns:

Nu neaparat. Eu am un bichon de cativa ani si nu e deloc bolnav, depinde cat de mult ii ingrijesti. Bafta! happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are vaccinul realizat la timp nu are de ce sa fie periculos in boala.

| RoXxy a răspuns:

Nu.Depinde de fiecare rasa de caine in parte.Sunt caini de talie mica sanatosi tun, iar altii cat viteii si cu multe probleme de santanatelaughing

| Nyghtshadow a răspuns:

Cainii de talie mica au cea mai mare durata de viata dintre toate taliile de caini. Sunt aparent cei mai sanatosi caini desi au si ei bolile lor specifice.

| izabelageorgiana a răspuns:

Da, in general cainii micuti sunt mult mai sensibili. Mai ales daca nu le faci toate vaccinurile. Dar merita, sunt un prieten adevarat.

| AvrilLivigne a răspuns:

Nu neaparat.adika depinde de caine.nu conteaza rasa sau cat de mare ii sau cat de mic

| ionut6715 a răspuns:

Nu neaparat daca au toate vaccinurile facute nu ar fi nici o problema