| KinG_5058 a întrebat:

Cainii din rasa basset hound pot trai in apartament, daca au parte de suficiente exercitii zilnice? Saliveaza mult? Cat costa un pui de basset hound?

Răspuns Câştigător
| CariKet a răspuns:

Da pot trai happy

depinde happy unii saliveaza putin iar altii mai mult tongue

costa cam 200-250 de euro.happy

1 răspuns:
| LaughOutLoud a răspuns:

Pentru apartament eu chiar ti-as recomanda cu basset hound(il recomnad oricui pentru aptm)el poate trai si cu mai putine exercitii zilnice dar la pret cred ca am sa te dezamagesc:minim 500 de lei gasesti un puit de basset hound...in legatura cu salivatulsunt de acord cu ZoZo:depinde unii saliveaza putin iar altii mai mult