| passion a întrebat:

Cam cat costa albastru de metil? pentru acvariu.laughing

8 răspunsuri:
| IloveCats a răspuns:

3-4 lei

| iuliaoprea a răspuns:

Pana in 10 lei. Ai grija cat pui sa nu-ti moara pestii. Eu am omorat un pui de gaina cand eram mica. Am incercat sa-l fac bine cu albastru de metil si apoi l-am culcat langa mine ( nu stiu cum a ajuns dup-aia sub mine si apoi se vedea bidimensional)

| holywaster a răspuns:

Este destul de ieftin, sub 10 lei. Si oricum, daca il folosesti la acvariu, o sticluta iti ajunge 1-2 ani, poate chiar mai mult, depinde cat folosesti.

| holywaster a răspuns:

Este destul de ieftin, sub 10 lei. Si oricum, daca il folosesti pentru acvariu, o sticluta te tine peste un an, depinde cat de des il utilizezi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un flacon de 25 ml costa 2 roni.

| Smile<33.! a răspuns:

3 lei si ceva. acum de curand mi-am luat si euhappy.[pentru parlaughing].

| dynasmile21 a răspuns:

Intre 3-5 Ron.

| eugem35 a răspuns:

Se pune puti in jut de 10 picaturi la un acvariu depinde cat de mare este acvariul cat litri are sau pu intr-un acvariu de 4litri si pui 50 de picaturi si introduci pestele acolo si il lasi cateva secunde asta se numeste baie individuala si il pui inapoi in acvariu poti sa pui si o lingura de sar grunjoasa in acvariu adica o lingura de sare la patru litri de apa sa nu fie sare iodata am avut acvariu multi ani si am avut peste 100 de speci intr-un acariu bafta