| Andre a întrebat:

Cam cat costa peruca hannah montana? credeti ca merita bani?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Nu, nu merita banii, e o mare prostie asta cu Hannah Montana, a tampit lumea! Peste tot vad numai Hannah Montaha...de la stickere, chiloti, parfum, ciocolta, perne, torturi. Ce aveti lume?

10 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Mammmaaaa deci cea mai buna intrebare pe ziua de azi rolling on the floor

| andreea_1536 a răspuns:

laughingrolling on the floorla ce ti-ar trebui o peruca de hanna montanastraight faceo alta ratata

| Mina a răspuns:

Nu stiu pretul si nici nu as vrea sa il stiu. Poate sa fie doar 1 leu, pentru ca nu merita banii!

| ELD a răspuns:

laughing)doamne

| andri_5711 a răspuns:

Eu am vazut ca, costa 250 lei. acum ti-o ei doar daca poti si ti-o permiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat costa peruca Hannah Montana dar nu cred ca merita banii eu cred ca trebuie sa fi tu insuti nu iti trebuie nici o peruca mai ales una care te face sa arati ca Hannah Montana. Asta e parerea mea daca tu crezi altfel...iti respect parerea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea merita multi ani.

vreau sa pun o intrebare
ai vazut peruca hannah?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau o peruca hannah montanna imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa pana in 40 de lei si da merita bani:*

| andreii2 a răspuns:

Nu cred ca parintii tau ti-ar cumpara o peruca hanah montanah. Oricat ar costa.