| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Cam cat costa un pui de Chow-Chow? si de unde pot cumpara?(orasul)la mine in oras nu se aude de aceasta rasahee heetraiesc intr-un oras fantoma ca asta ii este si poreclatonguetonguetonguehee hee

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Pretul e in jur de 150-200 euro.
alege care cutzu il vrei : http://www.anunturi.biz/anunturi/vand+pui+chow+chow

13 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Ah! acum observ ca preturile sunt mai mari.In Oradea am vazut un pui de chow-chow cu 180 euro anul trecut in vara.Probabil a crescut pretul thinking

| veronica_1994 a răspuns:

Salut poti sa iti cumperi din bucuresti un chow chow in jur d 300 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot vinde un puiut la 200 euro cotracteaza-ma la id mcornel65 sau 0726432739 pretul nu este ultimul daca intr-adevar vrei mai discutam pretul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..in jur de 350 euro

| ralukutzzz a răspuns:

Sall wave Ma numesc Raluk:d as vrea si eu sa stiu km cat ar costa un pui mic-mic de chow-chow va rog si daca trebuie sa iesi cu el afara in timpul noptiibig grinhee hee:*love struck>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam 300 de Euro:-| si eu mi'as dori unul:-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut un pui mic-mic de chow-chow dar nu am gasit decat de la 200 de euro in sus
dar un pui de bulldog "englez" cam cat ar costa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu un chow-chow dar in jur la 100-150 de euro contactati ma la id berty_boy29 plizzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In galati la real 16 milioane (vechi)

| radu25radu a răspuns:

Buna! sunt crescator de caini de aproape 10 ani. Am de vanzare pui de chow chow de 1 luna. Pretul este de 200 de euro.Am doar masculi de culoare rosiatic. Daca esti interesata ma poti contacta la id radu25radu pentru mai multe detalii sau telefon 0721285714

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit in bucuresti cu 1 euro ...si eu am fost uimita dar uitate aici http://www.anunturi.biz/anunt.php?anunt=600068&submit_id=Cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pui de chow chow sanatos, fara probleme genetice si in conformitate cu rasa este mai mult de 500 de euro(calitate pet). Dar are pedigree si iti atesta faptul ca la varsta de adult nu va fi un caine corcit poate(cum fac samsarii) cu surioara/fratiorul puiul, ajungandu-se la malformatii. Daca vrei sa il duci in expozitie iti trebuie un catel calitate show.Nu va duceti sa luati catei cu 200 eur care mor dupa 2 saptamani dupa ce ii aduceti acasa(sunt foarte multe cazuri) si vin bolnavi sau cu raie.Decat sa va faceti abonament la veterinat mai bine asteptati si strangeti banii necesari.Mai ales pentru rasa aceasta splendita.BTW-cine nu va avea bani sa cumpere un puiut cum se cuvine nu va avea bani nici sa-l intretina mai ales ca mananca 15 kg de mancare intr-o luna jumate plus toate cele necesare rasei.Asa ca mai gandeste-te inainte sa-l condamni la suferinta.

| Iulii_Iulii_1987 a răspuns:

Cumpar si eu pui de chow chow pana in 280 de euro contactati-ma iulian.acasa