| Ioana960 a întrebat:

Cam cat costa un pui de labrador {catea}?

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Pretul variaza intre 100 - 150 Euro! Adica 400-600 Ron.

http://anunturipenet.gsp.ro/pui-labrador

| baru a răspuns:

Sall. Depinde daca vrei sa cumperi sau sa vinzi.Media este de 200 euro. Pa!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pretul difera de la un vanzator la altu dar pentru a fi sigura ce cumperi, e bine sa aiba certificat sa ateste originalitatea puiutului...deci cei care au certificat cu tot cu vaccin este 150-200 de euro, acum depinde si de cum negociezi cat fler aiwinking succes!

| LoveDee03 a răspuns:

Petshop-15-35 mil
Crescator-5-10mil
Acum depinde de fiecare petshop si fiecare crescator,calitatea cainelui,varsta,sex-ul, pretul la crescator se poate negocia, succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuti spun