| αиtoиíкα a întrebat:

Cam ce retete de mancare imi recomandati pentru catelusa mea.Nu stiu ce sa ii dau de mancare.Este in varsta de 7 saptamani.Ms! :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Bubble13 a răspuns:

Buna! ii poti da putin laptic cald in care ai pus putina sare (sa nu faca viermisori la stomac) si peste laptic-ai grija sa nu o arda, pui putin miez de paine dar doar putin de tot sau mai poti cumpara mancare speciala de la farmacia veterinara. sper ca te-am putut ajuta! pa-pa:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Încearcă să-i faci orez, cu morcov ras şi cărniţă de pui, bine fierte. În general, combină 1/3 paste sau orez cu 1/3 legume( morcov sau fasole verde ) şi 1/3 carne(pui sau vită) totul bine fiert şi cu puţină sare. Poţi să-i mai dai supă de zarzavat cu biscuiţi pentru câini sau biscuţi pentru oameni, dar din aceia săraţi. Brânza de vacă cu gălbenuş de ou fiert. Sănătate!
Dacă vrei o ocupaţie plăcută pentru timpul liber, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/