| คиค a întrebat:

Cand o persoana devine expert TPU? Intreb deoarece am vazut persoane cu 200 de funda care sunt experti, si persoane cu 500 care nu sunt experti...cum vine asta/

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

E o intrebare des adresata pe tpu.ca sa-ti raspund, chiar nu conteaza ca ai 50 fundite sau 500 ca sa fi expert tpu.Calitatea unui raspuns nu se voteaza neaparat prin fundita. Dar sfatul bun si vprbele spuse unui necunoscut, si totusi prieten, sunt de nepretuit. Poate ai nevoie de ajutor, esti intr-o cumpana... Poti adresa aici intrebarea ta fara nicio teama, vei primi imediat un sfat bun si o parere.In asta consta titlul de expert, in ajutorarea oricui are nevoie de tine...
Ai grija de tine!kiss

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Singura conditie clara este ca trebuie sa ai macat 500 de raspunsuri. Apoi trebuie ca un procent cat mai mare din ele sa fie castigatoare. Conteaza mult si felul in care tu raspunzi. Trebuie sa ai bun simt, sa scrii corect si nu in ultimul rand sa raspunzi serios cu dorinta clara de a ajuta pe ceilalti. Conteaa si modul in care obtii funditele. Degeaba ai multe daca sunt la intrebari banale.

| Arthur a răspuns:

Probabil se ia în calcul şi dacă acele fundiţe au fost primite constant de la un număr restrâns de useri, dacă ma înţelegi ce vreau să spun.
Mai adaugă calitatea răspunsurilor şi încă multe altele.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Depinde foarte mult de calitatea raspunsurilor si procentajul obtinut.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Dai spaga. Eu nu am nici 200 de fundite, dar am stiut unde sa ma duc cu plicul.

| Lol_1641 a răspuns:

Aceeasi intrebare am pus-o si eu, vezi raspunsul aici: http://www.tpu.ro/......u-fundita/

| Mara_4803 a răspuns:

Hei! eu te-am mai vazut! vrei sa fim prieteni?