| AvalohAlyn a întrebat:

Care a fost primul vostru animalut, cat timp l-ati avut si ce fel de animalut era? In prezent mai aveti vreunul?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am avut niciodată, dar iubesc animalele!
Pa, pa.

| Titanos a răspuns:

Perus verde acum peste beta(daca mai traieste, nu prea imi dau seama)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 6 pisici am avut pana acum, 3 au murit si 3 au disparut de acasa sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Am la ţară, nu ţin la bloc animale.
Căţei, pisici etc.
Te pup!

| August99 a răspuns:

Primul meu animalut a fost un peste, apoi mai multi pesti laughing timp de 1 an si acum nu mai am dar vreau sa-mi iau ori un hamster sau pisica sau caine...

| August99 a răspuns:

Un peste, apoi mai multi pesti laughing timp de 1 an si acum vreau sa-mi iau ori un hamster sau pisica sau caine...

| Park1Suin a răspuns:

Am avut un caine cu,, carlionti". Acum am 4 iepurasi, un motan grasun, si un caine.

| SookiexD a răspuns:

Am avut un Perus Albastru smug in prezent nu mai am asa ceva whistling

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Am avut un bichon, mi la calcat masina il adoram

| 999bianca a răspuns:

Un caine pekinez pe nume Bobi si l-am avut pentru 7 anihappy

| DragonyBlueStar a răspuns:

Primele animalute le-am avut cand eram mica am avut un iepure care l-am dat la curte si l-am avut cam 2 ani jumatate iar papagalul era ninfa il aveam de 7 ani a murit din cauza motanului meu Cosmo(3 ani) care il am in prezent cu motanul meu Stitch(2 ani) si cei 3 pesti betta(masculul il am de 2 luni) (femelele de cateva zile) ai mei. O istorie lunga laughing)

| Boss_Antonio_1982 a răspuns:

Inca il mai am de trei ani e o pisicuta

| AdaAlex22 a răspuns:

Primul meu animal a fost un doberman, l-am avut doar cand a fost mica, in prezent am doua nimfe si un motan birmanez...

| WolfOnStrike a răspuns:

Eu am avut un papagal perus verde, care a trait vreo 5 ani. Iar acum am un caine.

| Heredea_George_1999 a răspuns:

Am avut o catelusa trei ani de zile iar acum 2 ani a murit.Dar acum am un catel de al ei

| liaohh a răspuns:

Primul animalut a fost un motan, Katu si multi, multi pesti. In prezent am un motan, si multi, multi pestibig grin