| RockaruL a întrebat:

Care credeti ca este cel mai amuzant animal?

11 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Rasul.

| ea_6589 a răspuns:

Puricele laughing!

hmm dupa pareea mea cel mai amuzant papgal e pisica deoarece e si foarte dulce si foarte haioasa

| basexcu a răspuns:

Mata.

| AxxyAlexandra a răspuns:

Depinde:d
Cel mai amuzant: Rasul. spre exemplu[asta asa ca amuzant]
Da cel mai amuzant mi se pare mangustalove struck[nu stiu de ce dar de fiecare data cand ma uit pe la cate un documentar cu manguste ma amuza felul in care topaie]
Si un alt animal amuzant mi se pare maimutahee hee

| Minalore a răspuns:

Ce ciudat...chiar azi am fost la zoo...si poate ca iti vine sau nu sa crezi, ursul era starul doamne, desi si lama era ft amuzanta
Ursul - incerca sa isi duca piciorul stang la umarul drept si piciorul drept la umarul stang, muream de ras laughing

Lama-era in cusca cu niste capre mici negre.si era o fata care dadea pofuleti la alea mici si cand a vazut lama ca nu ii da si ei s-a dus a incercat sa ii ia pufuletele, nu a reusit si a linso pe cap(prin gard ptin) laughing

Amandoua sunt prea mari comediante big grin

| Alysée a răspuns:

Omul?

| carpediem a răspuns:

Depinde de cine priveste animalul.

| RockaruL explică:

Pe mine mereu ma amuza maimutzele...laughing Nu conteaza ce rasa toate sunt comice! :X

| Psihiatra a răspuns:

Cel mai amuzant mi se pare camila(pentru modul in care mananca)
gorila(pentru modul in care se comporta)
strutul(la aspectul fetei)
sunt sute de categorii.eu am dat doar 3 exemple

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie cel mai amuzant mi se pare pinguinul happy

| sWeety3 a răspuns:

Eu zic ca catelul...pentru ca de multe ori catelul meu sare pe mine ma face sa cad jos si daca nu ii dau ceva isi pune capul pe labe si se uita cu ochii mari.si mai sunt multe lucruri fany la ei. poti sa dai noroc cu eilaughing