| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre voi joaca metin2 Ro pe server lupus? Aveti sa-mi dati si mie un cont mai mare de 30 dar cu itm bune pe el sau daca n-aveti de dat spuneti-mi cum va cheama si cand intrati. Dau funda pentru cel mai bun cont.

Răspuns Câştigător
| smekerul99 a răspuns:

Salut joc pe metin 2 lupus am 28 dar u imi joc si apropo am fms +5 detalii despre cont la id dobrescucornel.

3 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Si eu joc pe lupus lv 52 Cristyyy10

| dopp a răspuns:

Heiiibatting eyelashesjoc si eu pe lupushee hee. da` nu dau conturi:d
QueenB ma cheama:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall joc pe lupus am lv 36 cal lv 9 si mai multe detatli add
florin7530