| bianca_7396 a întrebat:

Care e numarul de funditzzze pe care trebuie sa le ai pentru a trece nu mai fi membru junior? am 11 fundite si nu stiu cate trebuie.

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Nu fundiţele contează.
un membru junior rămâne membru junior până la momentul în care scrie 100 de răspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat.
Ce nu poți să faci că membru junior. Nu poți să faci trolling în esența:
- nu poți să postezi pe chat
- nu poți să votezi și să raportezi
- nu poți trimiți mesaje private
Poți însă să te implici în comunitate și să dovedești că ai ceva de spus.

Numai bine!

3 răspunsuri:
| ema01 a răspuns:

Nu fundiţele contează.
un membru junior rămâne membru junior până la momentul în care scrie 100 de răspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat.

| Alice1122 a răspuns:

Ca sa nu mai fii membru junior trebuie doar sa ai peste 100 de răspunsuri și mai mult de zece zile de când ți-ai făcut contul

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Trebuie să ai 10 zile de activitate(adică de când ai cont și activezi pe el) pe site și minim 100 de răspunsuri, nu au legătură fundițele.