| DoDo a întrebat:

Care este cel mai dragut webkinz? si cat costa?

Răspuns Câştigător
| biabianca a răspuns:

Cel mai dragut mi se pare acesta :* :
http://www.newwebkinzauctions.com/......bkinz1.jpg

http://webkinzromania.blogspot.com/
este un blog unde afiseaza pretul tuturor jucariilor si toate jucariile.
imi dai fundita :o3?

20 răspunsuri:
| DoDo explică:

Aveti webkinz?

| Andre a răspuns:

Cel mai dragut este cel bichon maltese sau chiuaua. costa depinde de unde il ei daca il iei de la carrefour costa 39, 99 iar la diverta in mall 50, 00 lei

| Mara_4803 a răspuns:

Eu am un caine golden si un rabbit care costa numai 20 de lei

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

Acum exista si site-ul Oficial Webkinz Romania, poti intreba si castiga Coduri acolo: www.WebkinzRomania.ro :)

| KlaudyaAddha a răspuns:

Mie imi place American Golden. Anu' trecut i l-am cumparat unei prietene mai mici cu 50 de lei sau cu 70 de lei, nu mai stiu. Dar acum s-au ieftinit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine cel mai dragut este vulpea polara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumoas e terierul alb daca esti fata e cel cel mai tare webkinz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tooooate sunt la fel de dragute, moi si simpatice!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat costa un animalut in Billa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Webkinsi mei favoriti sunt:pink pony, pegasus lava dragon ribbou unicorn pe care il am.Sa stii ca fiecare webkinz e special in felul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un webkinz cu 35 de lei din carrefour tomato clown fish e un peste dragut si frumos o cheama LILI iti da un automobil si hamburger cu creveti si o camera plina cu apa cand nu poate merge prin apa merge intr-o bula mare sunt amalia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupiddddddddddddd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai am o milusea lamb o cheama lemnsi o fost 50 de lei si e foarte draguta ati da un pat fain pestisorul meu era webkinz lil kinz tomato clown fish asta e webkinz si sunt amalia am mai pus un comentariu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multi:husky25lei, chiuaua42lei, singurate lion80lei, pompom kitty42lei, grey tobby cat49, persian cat deluxe54, yorky majoreta49, elefantul25, pretty panda42, pisica gri20, catel carnacior roz47 si atata sper ca iti vor placea happy bye!(^_^)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siamese cat!

| patty32 a răspuns:

Toate sunt super draguteeeeeeelove struck

| selena_8538 a răspuns:

Cei mai draguti sunt.pegasul si vulpea polra

| Gebu_Ionut_1980 a răspuns:

Hanscki de alasca

| xTernal a răspuns:

Pai...ii fain ca ii unu f dulce si il am! este golden retriever ii super.sau husky is f dulci!

| gstanescu33_1440 a răspuns:

Cel mai dragut webkinz este sgnature lion.Eu am 15 webkinzi si mai doresc unul (pisica Hymalaiana) este foooooooarte draguta si pe net zicea ca este inteligenta webkinzi mei sunt : siganture lion clydedsale horse, rabbit,honey hamster, donkey,caramel lion,citrus dragon,husky dog,koala bear,delphin,chuiuaua,google duck,randier, bulldog, cocker spaniel si cam atat.