| cionut123 a întrebat:

Care este mai puternic rottweiler sau pitbull

9 răspunsuri:
| angelBlack00 a răspuns:

Pentru paza e mai bun rottweilerul. pitbullul e mai bun la lupte

| BrD a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa il duci la sala? laughing

| Anduta_1569 a răspuns:

Dar ce. vrei sa te bati cu ei?laughing

| viotedy a răspuns:

Pentru lupta nu trebuie numai putere ci si viclesug. pitbull.

| PiTbuLuL a răspuns:

Pitbulul find creat pentru lupta.Un pitbul poate lupta 30 de minute fara sa oboseasca, cand musca ramane cu botu inclestat iar la un om poate rupe osul.Rottweileru este special creat pentru paza nu pentru lupte.

| JockerStoica a răspuns:

Salut.
Pitbulul e mai puternic deoarece este un caine de lupta si a fost creat special pentru lupte.
Datorita staturii sale mici si musculoase un pitbull poate procesa cu picioarele din spate pentru a sari direct la gatul victimei.
Un pitbull lupta si o ora fara sa oboseasca.

| Hermaniona a răspuns:

Pitbull e mai puternic

| AlexandraM888 a răspuns:

Pitbull este mai puternic ca rottweiler dar amstaff ul este cel mai puternic, deoarece rezista la lupte mai mult ca si pitbull-ii!

| cionut123 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=iSeKaUzaPNE
priviti acest video si dupa mai vorbim