| MGE95 a întrebat:

Care este pretul unui bandog?

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Bandog-ul nu e o rasa oficiala, este o imperechere intre pitbull si dog de bordeaux sau orice molos, dupa mine sunt niste experimente, nu au un standard ca pitbull-ul in america, amstaff-ul sau alte rase.
Cred ca e in jur de 150e.

| RedNose a răspuns (pentru RedNose):

Citeste aici daca vrei sa stii mai multe http://pitbullclub.ro/bandog

| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred ca trece peste 300 ron.

| musickid440 a răspuns:

Umm, depinde. Unii costa 200-500 ron..Alti catei ( pui de campioni ) pot costa si pana in 1000 ron. Difera in functie de marime si culoare. In general vreo 500 ron, cred. Succes si daca iti iei, sa il stapanesti sanatos si sa ai mare grija de el happy