| Alina140663 a întrebat:

Care este proful vostru preferat. dar al doilea? dar al treilea? dar materia voastra preferata? cine ia ore...[particulare] de ce va este drag proful vostru preferat? dar al doilea? dar al treilea?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Profesorul meu prefarat, este proful de tehnologie ^^. PE locul 2 este profesoara de religie. Iar pe 3 thinking cred ca profesoara de biologie sau cea de romanathinking
Materia preferata: Engleza si romana ^^
Nu nu iau ore particulare deocamdata! O zi buna!

2 răspunsuri:
| Putzifer a răspuns:

1.profu de fizica al doilea este profu de istorie al treilea profu de sport
2.la particulare: profa de engleza, profu de franceza, profa de mate si ultima profa de romana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Lora, categoria e și mai tâmpită. Hobbies & PETS? De când e școala un hobby și profesorii de când sunt animale straight face?