| Șosețică a întrebat:

Care este rasa voastra de caini favorita?

17 răspunsuri:
| aLinusha a răspuns:

Labradorul fiidca este foarte cuminte si foarte frumos:X.

| stefan31 a răspuns:

Poi, mie sincer imi plac toate rasele, dar cel mai mult imi place Ciobanescul de Shetland:

http://www.animale.ro/caini/ciobanescul-de-shetland

| Jadis a răspuns:

Chow-chow, bichon si pomeranian. Toti pufosi happy

| scully a răspuns:

Dalmatiaaaan!:X

| KimK a răspuns:

Pai husky, bichon, bengal...mai multe

| Freaky a răspuns:

Huskyyyy :X:X apoi Labrador, apoi Ciobanesc, apoi Collie :X dar Husky sunt superbi :*

| Geronimo9234341 a răspuns:

Bichon Bolognese, Cocker Spaniol dar nici Husky nu sunt urati...big grin

| hamham_1461 a răspuns:

Dac ar fi sa aleg din toate rasele existente nu as putea deoarece toate au aceeasi frumusete! un caine nu poatefi favorizat dupa aspect, deoarece poate arata bine dar ste rau si musca.deci un caine se favorizeaza dupa caractersi nu aspect.eu de exemplu am vazut la TV odat ca un stapan avea un cain urat dar totusi era cuminte si iubitor! nu pot alege toate rasele sunt frumoase daca ar fi sa aleg una pe celalalte l-as da la o parte si s-ar simti jignite.nu pot alege.sory!

| ExtraSakadat a răspuns:

Chow Chow

| PredatoR a răspuns:

Rottweiler, Ciobanesc German si Amstaff tongue Imi plac mai mult cainii de paza si cei de lupte dar acum am facut un Top3 tongue fundita?

| Șosețică explică:

Ai dreptate in ce zici 80... dar eu chiar iubesc rasa de catei Samoyed si Husky

| Șttefania a răspuns:

Beagle
bichon maltez
si-tzu
yorkie terrier
si pomeranianullove struck

| emaalexandra97 a răspuns:

Bichon, golden retrivier si cateii cumintei

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Golden retriever :X

| ZoZoHeart a răspuns:

Chow-Chow mi se pare intr-un fel unic si e foarte foarte dragut! happy

| white02 a răspuns:

Cokel spaniel...