| Daria163 a întrebat:

Care este rasa voastra favorita de caini? A mea este Golden Retriever.

Răspuns Câştigător
| Alina140663 a răspuns:

A mea este beagle si Golden Retriever
sunt niste rase superrr dragute.kiss!

12 răspunsuri:
| greeneyesforever25 a răspuns:

Golden Retriever este si rasa mea favorita, dar si celelalte rase sunt dragute.

| ClownFish a răspuns:

Eu am doua rase preferate:
Pechinez imperial si bichon maltese.

| BMW200 a răspuns:

Amstaff devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ale mele sunt Beagle si Golden Retriver! Am un Beagle si este f dragut!

| CM7YRE a răspuns:

Mie-mi plac Husky :X

| Ecea a răspuns:

Lup in special,dar imi plac mult si labradorii, am un golden retriever si un cocker spaniol.
Imi plac mai multe rase, nu imi plac rasele mici.

| DemonicaMrx a răspuns:

Eu am un yorkie si un golden retriver pe yorkie o cheama pinky si pe golden betto sunt fratiori nascuti in aceeasi zi si ador nespus de mult aceste rase minunate!
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

| ioana100 a răspuns:

Iuliasuper,nu are cum sa fie frati si sa fie rase diferite laughing
mie imi plac toate rasele de caini, fiecare are ceva special!

| Ralla_7778 a răspuns:

Mie imi plac bichon,pecinez ( am si eu un pechinez), amstaff golden
retriver, beagle

| Trefla a răspuns:

Metis.Presupun ca niciodata un metis nu va semana cu altul

| MeGustaaaaa a răspuns:

Eu ador rasa Beagle sunt adorabili 100%!{parerea mea}

| maria89nic a răspuns:

Beagle.Husky,Lup,Ciobanesc de Berna, Vizsla
uite aici poza cu Vizsla daca nu stiu cum arata b-)
http://www.google.ro/......tp?/imgres