| kkourtney a întrebat:

Care este rasa voastra preferata de caine?big grin

Răspuns Câştigător
| blaackbutterfly a răspuns:

Ciobănesc German (în primul rând, pentru că sunt extrem de iubitori şi inteligenţi + că am unul) Saint Bernard, Chow Chow, Labrador, Bichon.

22 răspunsuri:
| AnneAna a răspuns:

Beagle, Labrador, Saint Bernard, Bichon big grin

| DeliciouslyComplicated a răspuns:

Basenji si Chow Chow. Basenji este caine de vanatoare nu latra si e si frumos...perfect pentru mine

| oanateo a răspuns:

Dalamatian! Ca ma uitam cand eram mica la desenele cu 101 Dalmatieni.

| euSUNTasta a răspuns:

Shitzu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanescul german. Sunt frumosi, inteligenti, usor de dresat si foarte iubitori fata de stapan.

| AnaMaria777 a răspuns:

Collie

| Yuukyy a răspuns:

Saint Bernard si Golden Retvier

| Luissa123 a răspuns:

Yorkshire terrier si bichon pana cand happy

| Dum4ass a răspuns:

Eu am unul mic Terrier corcit cu Teckel este foarte istet

| Kadoom a răspuns:

Boxer love struck The best dog in the world

| Diarobertaaaa a răspuns:

Labrador rotriwer negru.pt ca sunt cei mai inteligenti si iubitori.te asiguri deoarece am o cetelusa si este minunata

| CodrutzaDutzi a răspuns:

YORKSHIRE TERIER,SITZU,MOPS,COLLIE, BULDOG FRANCEZ, BULDOG AMERICAN, BICHON!(in special imi plac mai mult resele de caini cu talie mica, mai ales YORSHIRE TERRIER! il adorr! e un dragalas!)

| Λndrei a răspuns:

British Mastiff!

| footbalistu a răspuns:

Collie pentru ca provine din rasa care era Lessei si sunt foarte foarte usoar de dresat sunt jucausi pufosi ai foarte ajutatori te ajuta la orice prin curte si sunt blanzi si cuminti si asculta mereu de stapanul lui de exemplu daca ii zici sa stea culcat asa sta, sa se rostogoleasca asta face. si sunt foarte frumosi si de aia zic ca eu chiar am unu si ma asculta mereu. kiss

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Yorkshire terrier, king charles spaniel, bichon, golden retriever.

| AnonimKidd a răspuns:

Chow chow-ul.Sa va fac o scurta prezentare.Este un bun companion si de-asemenea poate chiar singura rasa care se incadreaza in toate cele 3 categoriitongueaza, Vanatoare si Companie.Limba mov si membrele anterioare sunt un simbol al rasei.Nu latra si nu musca, asa este cainele meu chow chow desi nu l-a invatat nimeni sa nu muste sau sa nu latre.De asemenea, sunt lenesi, solizi si greu de dresat.Si se pozitioneaza pe 1 loc in top-ul raselor agresive pentru copii.Bine-inteles ca fiecare caine este unic prin caracteristicile lui si toti au o personalitate aparte.

| AnonimKidd a răspuns:

Am uitat sa-ti mai zic ceva:Chow chow-ul este o rasa foarte atasata de stapan, astfel incat daca le iei stapanul mor de dorul lui.

| nao2000delia a răspuns:

Golden Retriever si Saint Bernard

| munkeyfunkey a răspuns:

Pomeranianul! i love it! dar imi plac si:rasa husky si labrador

| cookyemadyeu a răspuns:

Yorkshire terrier toy, Westie, Bichon, Shitzu, golden retrvier si beagle.

| cosmina92 a răspuns:

Akita inu love struck