| nico1996 a întrebat:

Care stie cat va costa un bilet cand vor veni cei din wwe in Romania?

Răspuns Câştigător
| Valyyy a răspuns:

Inca nu s-au pus in vanzare o sa le poti lua de aici http://www.eventim.ro/......event.html cred ca cel mai infata o sa coste in jur de 400 lei

2 răspunsuri:
| BughY a răspuns:

In america un bilet pentru un house show dinasta ii intre 25$ si 70$ cam 100 lei

| AnonymuxX a răspuns:

Nu stiu daca in viitorul apropiat vor ajunge in Romania stiu ca in 2009 au fost in europa in mai multe tari Ungaria, Slovacia, Cehia si alte tari mai mari dar in Romania nu...