| OanaMaria_9449 a întrebat:

Care sunt animalele voastre preferate? Ale mele sunt papagalii ( am doi Bubulica si Pufy), catelusii si iepurii.

Răspuns Câştigător
| NimeniCelebru a răspuns:

Si mie imi plac aceleasi animale:X
1.Papagalii:din pacate am avut 7 pana acum, dar toti au sfarsit.In momentul de fata il am pe Paco:X. E un perus de 1 an jumatate, albastru si jucaus.
2.Cateii:Ii ador:X.Boticurile lor frumoase si blana lor pufoasa. Ahh^_^
3.Iepurasii:Sunt pur si simplu superbi. Pufosi, dragalasi si cuminti, pot fi fara griji animalul perfect de companie.
Sper ca iti plac parerile mele.
Pupici dulci, dulci:*:*
Fundita?puppy dog eyes
Ham, ham!

3 răspunsuri:
| Alecsia a răspuns:

Pisicile! clar. big grin cand eram mai mica am avut o pisicuta, Fulguta (era reclama aceea cu "Fulga, nu fi vaca! Prea tarziu" si mi-a placut numele laughing ). Dupa aceea mi-a facut 3 puisori, superbi. Cand veneam de la scoala sareau toti patru pe mine, si se jucau cu parul meu cand ii tineam in brate. Amintiri...

| Maria002 a răspuns:

Buna! Si eu am Doi papagali(Coco si Cocut) si un catelus(Panki)
Deci aste sunte animalele mele preferata

| Nicolelenaa a răspuns:

Eu ador cainii si pisicile. :X

Am 2 caini si 2 pisici. happy