| εїз Ir εїз a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante nume de animale? Raspunsul care ma face sa rad primeste

Răspuns Câştigător
| deedee191 a răspuns:

Bichini(pisica), cichita(catel), hony 1 cel diamant(iepure), cuso(papagal), busty(peste) si cam atat happy

16 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Pufy / pufi =)

| georgegs a răspuns:

Caine.mascul.lup-bubulina

| deedee191 a răspuns:

Gtrhth

| T30D0RA a răspuns:

"Gingi" o cheama pe pisica mea. laughing

| εїз Ir εїз explică:

Quierida,(laurici03) tu vrei fundita, dar raspunde-mi corect si fara sala la intrebari ca daca-o iei asa si eu sunt noua si am doar o fundita!

| rebb a răspuns:

Samosa!

| dany4ok a răspuns:

Garcea

| BeetleJuice a răspuns:

In parcul ior am vozut un caine care se imperechea cu o femela in timp ce femela dormea dar masculul nu ajungea cu "stecherul" in "priza" rolling on the floor laughing happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hipopotamul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol! in zalau stiu eu un caine abonament

| Atelocin a răspuns:

Mitzoc-pisicalaughing
Ursu`-caine
Cucu-papagal

| LorReen a răspuns:

Motzonici:X Asa o cheama pe catelusa meahee hee

| laurici03 a răspuns:

Maimuta, vaca, bou, mata. Te rog sunt noua pe asta si vreau si eu o fundita te rog din tot sufletuil.sad

| laurici03 a răspuns:

Da, dar eu nu am deloc si ti-am raspuns la intrebari.

| laurici03 a răspuns:

Doamne nu ganditi deloc