| ~AleXa~ a întrebat:

Care sunt cele mai bune firme de role? Roces? Va dau funditza...Va multumesc!

6 răspunsuri:
| IcsD a răspuns:

Eu am Rco. deci sunt foarte bune, sau eventual cand te duci la magazin sa le cumperi, itreaba si vanzatorul.

Succes! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am rollerblade si sunt cea mai buna firma de role. asta el al doilea sau al treilea an de cand le am si nici macar rotile nu sau stricat si abia daca sau tocit si eu ma dau cu rolele foarte des pentru ca sunt pasiunea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am roces am si patine tot roces si is fff boone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firma RCo e cea mai proasta... cel putin eu am skate de la RCo si e un jaf

| lapadatgeorge a răspuns:

Sincer sa iti zic eu folosesc cel mai des Roces, iar cand vreau sa ma dau grandoman folosesc Adidas.

| codruta_8167 a răspuns:

Parerea mea e ca firstbike, eu am avut role dar erau nemaipomenite ma dadeam cu ele si pe pietri pamant tot ce gasea, saream cu ele si nu au avut nici o problema, sunt super!