| CokoStar a întrebat:

Care sunt jucăriile pentru câini?

Răspuns Câştigător
| Andruskaaa a răspuns:

Depinde ce jucarii vrei, sunt clasificate dupa rasa, dinti, talie si dupa placul tau. Sunt atatea jucarii din care sa alegi, jucarii din cauciuc care sunt pentru dezvoltarea dintiilor, snururi impletite din sfoara pentru dezvoltarea caninilor si pentru ai invata sa roada oase mai solide, sunt jucarii pentru sport [ mingii, boomeranguri, si bete din " lemn " artificiale ] ai face bine sa treci si pe la un PetShop si sa vorbesti cu cineva de acolo, sa iti recomande el o jucarie specifica cainelui tau, el va sti sigur ce sa iti spuna.
Sper ca ti-am fost de folos!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pisicile.

| HappyPebbles a răspuns:

Mingiile,jucarii din cauciuchappy...

| T7uk a răspuns:

Pentru caini,mai ales pui orice poate deveni o jucarie.Dar jucariile din magazine sunt oase de cauciuc, mingiute,purcei care grojaie, gaini, rate.Toate de cauciuc bine inteles.

| paula09brigita a răspuns:

Salut sunt multe care lar place in special dac e puiut le place sa roada ca le cresc dinti dar nu numai dac e pui sunt jucariile acelea de plastic le gasesti in pet shop

| dellyutzaaa123 a răspuns:

Sunt foarte multe, dar de obicei cainii cat sunt mici se jaoca cu orice gasesc si daa vrei sa iei ceva la pet- shop se gaseste jucarii care chitaie: os chitatitor, un animal chitaitor etc. Caini mai mari incep sa roada diferite oase speciale de la Royal Canin sau Pedigree.

| xBretonel a răspuns:

Pai Iti Daca Cainele E Mofruros Ii Trebuie Jucarii Care Chitatie Dar Daca Nu E Ii Trebuie Jucarii Care Nu Scot Sunet Dar Sa Fie Moii In Special Daca Ai Un Catel Micutz Ii Trebuie Jucarii Din Cauciuc Pentru Formarea Dintilor Si Le Plac Foarte Mult Pentrui Ca Mama Mea Lucreaza La Pet-Shop Si Am Un Caine, O Pisica Si Un Hamster! Si De Aceea Ma Pricep!