| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Care sunt rasele voastre de caini preferate?

P.S-o intrebare pusa la plictisealahappy

Răspuns Câştigător
| MeGustaXD a răspuns:

Terra nova (numit si Newfoundland), Vizsla maghiara, Weimarerul, Beagle [am unul de 1 an], Labrador, Golden retriver. Mastiffi la randul lor imi plac enorm, Akita/shiba inu, Collie, Rhodesian Ridgeback. big grin

8 răspunsuri:
| cățelușa56 a răspuns:

Labrador si cocker

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brac german, Brac de Weimar, ciobanesc de pirinei, akita inu, beagle, bishon, corcituri, golden retriever, labrador, rotweiller, husky, terranova, dog german, flat-couted retriever, coker, ciobanesc belgian, malamut, american foxhound, colie, samoyed etc.
Ar mai fi, dar nu-mi mai amintesc acum...
Scuze daca am scris gresit.
Da, s

| Smileyouarebeautiful explică (pentru anonim_4396):

Mie akita inu, labrador, golden retriever si san bernard happy

| elyfel a răspuns:

Toate numai sa nu fie agresive, in afara de cei fara blana

| us3r a răspuns:

Eu am un husky de 3 ani. e foarte cuminte.

| MeGustaXD a răspuns:

Pe langa cele insirate mai sus am uitat de shar-pei, samoyed si singurul caine de talie mica care imi place este westie -ul. love struck

| GoStar a răspuns:

Fuego rulz.

| Alinaalinutza33 a răspuns:

Beagle adorabili big grin