| AntoniaOrman a întrebat:

Care versiune My Little Pony o preferati? Cea nou(Friendship is magic) sau cea veche? Mie imi placeau mai mult cei vechi sad

Răspuns Câştigător
| asasunteucesafaci a răspuns:

Cea noua happy

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Mie imi place versiunea cea noua.
(sunt mai frumosi)
Pa, pa.

| inconscient a răspuns:

Desi nu mai am chir varsta aceea, ii prefer pe cei noi. Nu stiu de ce, dar mi se par aventurile mai speciale, numele lor mi-au ramas mai repede in minte, pe cei vechi nu i-am deosebit niciodata. laughing

| aviii a răspuns:

Cea noua prefer sunt mult mai draguti. Dar din pacate nu mai sunt episoade noisad

| NightmareMoon59 a răspuns:

Versiunea noua

| RainbowDash100 a răspuns:

Acum sunt 4 generatii (G1 DIN 1984, G2, G3 SI G4 -CARE ESTE CEA NOUA) G1 G2 G3 sunt cele vechi, G4 mi se pare cea mai tare, hasbro a avut mult succes cu ea

| Stan_Antonia_1998 a răspuns:

Cea super noua, My Little Pony Equestria Girls.