| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai frumoasa rasa de pisica? Dar de caine?

17 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Toate rasele sunt frumoase in felul lor dar sincer de caine prefer Shih tzu iar de pisica Korat deoarece Shih tzu sunt loiali,jucausi,foarte inteligenti,iubitori,se inteleg foarte bine cu copii si alte animale iar Korat este jucausa,blanda,tacuta,iubitoare, este foarte buna pentru cei care au alergie la parul de pisica, succes!

| DenisH a răspuns:

Pisica: albastru de rusia, iar caine : ciobanesc caucazian si preferatul meu cane corso.

| sassy2000 a răspuns:

La rasa de pisica... siberiana, iar la caine... setter englez si teckel.

| oanaamaria a răspuns:

Pisica persana este superba, insa cam greu de ingrijit. Iar cel mai frumos caine mi-i se pare ca este cockerul spaniol, am si eu unl si il iubesc foarte mult. tu ce parere ai? funditabatting eyelashes?

| Piisiiiii a răspuns:

Caine-bichon, pisica-birmaneza.

| DonyHD a răspuns:

La pisici rasa albastru de Rusia iar la caini cocker spaniol :d

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

De catel Golden Retriever, iar de pisica imi plac pisicile persane.happy

| Archdaemon a răspuns:

Pisica Angora Turceasca, si Caine Husky

| BlackRose4ever a răspuns:

Pisicile birmaneze. câinii beagle

| ReviRocsy a răspuns:

De caine labrador iar de pisica persana

| BulSxD a răspuns:

Haski siberian(caine) nu sunt eu iubitor de pisici dar in mod sigur persana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisica birmaneza si caine Pekinez si Bichon Maltez :X!

| MDsevenn a răspuns:

Pug de caine iar de pisica chiar nu stiuhappy

| mayo123 a răspuns:

Asta e cea mai tare rasa de pisici chartreux iar de caini este shar-pei

| Ioana2002 a răspuns:

De pisica birmaneza dar de caine bichon maltez

| Ioana2002 a răspuns:

Si mai imi place pichinez imperial

| Ioana2002 a răspuns:

Sitzu rasa de caine si pisica Angora turceasca funda?