| TheCubeBoy a întrebat:

Cat castiga mikey hash din doza pentru ca sincer ma fascineaza vloggingul si as vrea sa stiu
dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Dariusbbbbbbb444444444 a răspuns:

Cum a zis si BlackOps123 poate castiga daca face parteneriat cu youtube, la 1.000 vizualizari castiga 1 euro.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu castigi prea mult din vlog...mai nimic. tot ce castiga e respectul meuwinking

| BlackOps123 a răspuns:

Dupa cum stii depinde... spre exemplu am vazut ca episoadele lui sunt postate pe youtube, ei el daca ar fi in partenriat cu youtube, acestia i-ar da bani pe numarul de vizualizari. Daca nu e, nu primeste nimic.
Cat despre pagine web a lui, nu are alt mod prin care sa castige, decat daca ataseaza pe pagina lui reclame si la fiecare click pe reclama castiga 0.5 centi. Singurul lui castig sigur din doza de has e popularitatea...
Sper ca te-am ajutat cat de cat! big grin