| SmecheruCuSpate a întrebat:

Cat costa lunar hrana pentru un Tosa Inu? Dar pentru un Dog German?

2 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Am avut eu dog german, rasa pura, femela si ma innebunit. Dadeam mult mai mult de 300 de lei pe hrana pentru ca trebuia sa ii iau si vitamine pentru ca altfel putea avea probleme cu picioarele deoarece dogi germani au o greutate mare si picioarele subtiri. Nu iti recomand sa iti iei rasa asta necesita multa bataie de cap din multe puncte de vedere.

| Arl34 a răspuns:

Pentu un Tosa Inu hrana sa te poate duce pana la 700 de lei ( cei care nu cunosc, mai bine nu comenteazawinking ), iar pentru un dog german, poti ajunge la 300 de lei, din cate am auzit... funda? happy