| MunteanDiana26 a întrebat:

Cat costa un Labrador?

5 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

In jur de 150-200 Euro. Cel putin asa stiu.Sa ai o zi senina!

| GiiaaBăă a răspuns:

Prețul variază între 100-150 euro. Adică 400-600 RON.

http://anunturipenet.gsp.ro/pui-labrador

| marii10 a răspuns:

Daca e pui am vazut si cu 500, 00 lei. depinde de unde il iei.

| bibba a răspuns:

Se poate si gratis doar cauta mai bine oklaughing

| balamuk a răspuns:

Depinde cum il vrei
Este cu pedigree si fara pedigree.
Daca vrei sa iti scoata pedigree din start te asigur ca peste pretul dorit iti pai pune in jur de 100 euro atat costa sa fac ped la caine.
Pedigree sunt actele care arata negru pe alb ca acel caine este rasa pura si poti participa si la concursuri. Daca nu ai ped si e rasa pura tot nu te lasa sa aprticipi.
Deci un pui de Labrador cu pedigree, carnet de sanatate, pasaport international etc costa in jur de 800 lei adica 180 euro
si fara pedigree si alte chestii doar cu carnet de sanatate costa in jur de 350-400 lei.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?