| Sara a întrebat:

Cat costa un pui de bishon Frise? Nevaccinat.

4 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

Nevaccinat...nu prea cred ca vrei sad fara pedigree cam 200 euro minim, cu pedigree 700 pana la 1000 (700 castrat, 1000 necastrat) am intrebat la canise si peste tot

| M.madallina a răspuns:

In jur de 500-600 lei

| Gexu a răspuns:

In jur de circa si cevahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:IKXOKFPtmtIJ:...clnk&gl=ro
Aici sunt o gramada de catzei bishon, sunt vaccinati toti, nevaccinati nu cred ca gasesti pentru ca astia se vaccineaza de mici, daca stii cat este un vaccin scade din suma care este afisata.