| Deddu a întrebat:

Cat de mult va plac catei(procente) si ce rasa?love struck:Xlove struck

17 răspunsuri:
| miruna013 a răspuns:

100% imi place:labrador retriever, golden retriever, akita american, cane corso, ciobanesc elvetian mare de cireada, tosa inu, dog de bourdeaux, border collie, mastiff de napoli, westie, bichon havanez si multe altele:X

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Hm...imi plac si Cainii si Pisicile love struck Si despre rase, Bichon Havanez love struck Nu am dar imi plac mult si poate intr-o zi voi avea day dreaming

| R9kitty a răspuns:

Saluthappy Mie imi plac 100% rasa Beagle si Bichon. Imi doresc muult un caine. U ce rasa peferi?

| SunnyDay79 a răspuns:

Ador cateii 100% iar rasa mea preferata e husky siberian. Vruiam sa iau pui de husky dar parintii zic ca trebuie catel mai mic de statura si obisnuit cu viata de apartament.Bine Doamne ca nu ma obliga sa iau chihuahua!

| AnnaMariaaa a răspuns:

100% cocor si terrierlove struck

| Chrristina a răspuns:

100 %
Husky :X

| pwp a răspuns:

100 %
pechinezii si cainii lup

| Ana a răspuns:

100 %, ciobanesc german love struck

| Deddu explică:

100la suta de toate soiurile:plaughinglove struck:X:X:X

| Didw a răspuns:

Hey:X
Mie imi plac 100%. Si mai ales rasa "bichon".
Tiee?:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ad0r cateiii; x
100%
orikkee rasa; x
in afara d aia mari si uratibatting eyelashes sh periculosi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100%, nu conteaza ce rasa e

| Xperson a răspuns:

100% yorkshire terrier, sunt cei mai simpatici si draguti ciini. ei unt foarte ascultatorii si foarte frumusei

| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Iubesc cateii:X:Xsi nu conteaza rasa pentru mine

| cryna43v3r a răspuns:

100%, in special bichon si husky

| deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Heeei. :*

100 %
bichon malltesz big grin<