| niggasinparisxxx a întrebat:

Cat este de mare un caine lup de 3 luni? vreau pozebig grin

8 răspunsuri:
| FantaZEW a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/imgres page%3Danunt%26idanunt%3D105300&h=225&w=300&sz=36&tbnid=WbmxuAFxgytrWM:&tbnh=92&tbnw=122&prev=/search%3Fq%3Dcaine%2Bde%2Blup%2B3%2Bluni%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=caine+de+lup+3+luni&usg=__5b24wQ1D-rreFdxPFd2dFE3RNbI=&docid=5z4z6mXtjBY8LM&sa=X&ei=mentUO2jPI-Vswb_rICQDw&ved=0CDIQ9QEwAQ&dur=2000 Cam asa :o3 fundita :o3?

| αηdrei a răspuns:

E mare sa stii, dar nu e mai usor sa dai un search pe Gogu (prietenu' nostru) si sa numai fii lenes asteptandu-i pe altii sa-ti dea indicatii?

| niggasinparisxxx explică (pentru αηdrei):

Am cautat nu's lenes, da nu am fost sigurwinking