| AnnUshcA a întrebat:

Cate clase iti trebuie sa te angajezi la un salon de infrumusetare?

Răspuns Câştigător
| Andreeaa24 a răspuns:

Sunt anumite cursuri care se fac pentru a lucra intr-un salon de infrumutesare, nu e vorba neaparat de clase, bineinteles ca primele 10 clase sunt obligatorii prin lege pentru orice! Bafta!

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Iti trebuie in primul rand un curs de calificare ca sa stii sa iti faci meseria eu nu cred ca la salonu de infrumusetare iti trebuie facultate

| DeyCj a răspuns:

Asta depinde de anagajator.Ce este „lege" este calificarea în mseria asta.Asta e baza. Fără cursul ăsta nici cu 4 facutăți nu te va angaja.Succes