| inulica a întrebat:

Cate episoade cu naruto mai sunt

Răspuns Câştigător
| NaaDiii a răspuns:

In naruto sunt 220 de episoade in total pentru ca seria s-a terminat cu cativa ani in urma! :)
Acum a iinceput naruto shippuden si seria are 210 ep momentan. Un episod apare in fiecare joi pe www.anime.kage.ro
P.S:Daca vrei poti sa citesti naruto manga(benzi desenate alb negru japoneze care se citesc de la dreapta la stanga si dupa care se fac anime-urile).In naruto manga-ul este mult in fata! Poti sa citesti manga pe www.anime.kage.ro (subro)sau pe www.mangable.com (subeng). Sper ca ti.am fost de ajutor:):D

4 răspunsuri:
| Miky a răspuns:

Din naruto 220 iar din naruto shippuden 210 si apare cte unu in fiecare joi

| nike12 a răspuns:

Uita-te aici la toate episoadele si filmele ( Naruto + Naruto Shippuden ) : http://www.animekage.com/
Sunt 220 din Naruto.
206 din Naruto Shippuden ( apare un nou ep in fiecare Joi )
3 filme din Naruto si 3 din Shippuden. Al 4-lea film din Naruto Shippuden apare anul acesta, in vara :)
Sper ca ti-am fost de ajutor;) Ciao!

| nike12 a răspuns:

In total stiu ca sunt 220 de episoade dar uita-te aici:http://www.animekage.com/

| NaaDiii a răspuns:

In naruto sunt 220 de episoade in total pentru ca seria s-a terminat cu cativa ani in urma! :)
Acum a iinceput naruto shippuden si seria are 210 ep momentan. Un episod apare in fiecare joi pe www.anime.kage.ro