| Liviu _1857 a întrebat:

Catelusa mea a facut pipi cu sange... e grav? Ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancarea specifica pisicilor da probleme serioase de rinichi, veterinarii au obligatia de a avertiza proprietarii animalelor in legatura cu riscurile mancarii respective, mergi de urgenta la veterinar si incearca sa ii schimbi mancarea daca este vorba de bobite

1 răspuns:
cristian
| cristian a răspuns:

Este posibil sa aiba inflamata vezica urinara si eventual o infectie.Mergi de graba la un veterinar pentru un consult si eventual un tratament cu antibiotic.Asta in masura in care iti iubesti animalutu.Pa cuvant.