| CrucifiedCountess a întrebat:

Cati biscuiti poate manca un hamster la o singura masa?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Hamsterul este un animalut care in general daca nu manaca isi depoziteaza tot intr-un loc din casuta. Deci daca are chef ia tot din vasul in care puneti mancarea si cara in casuta ca intr-o camara. Ai senzatia ca mananca pentru ca baga totul in gura, isi umfla gatlejul de zici ca poscneste si apoi fuguta fuguta scoate totul in "camara"

8 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Depinde cat ii este de foame happy

| Wtf9000 a răspuns:

Depinde cat de mare este masa.

| moonY a răspuns:

Biscuitii sunt pentru stapan. el mananca masa

| gaby_6279 a răspuns:

3 biscuiti

| gaby_6279 a răspuns:

Vezi sa nu manance masa si dupa aia biscuiti cam in jur de trei depinde de biscuiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 biscuiti si o bere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i sa vezi

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Unul singur, daca ai vrut sa spui "pe nemancate".