| anonim_4396 a întrebat:

Caut pui shih-tzu la un pret rezonabil ( 200 ron )

Răspuns Câştigător
| Laura1092 a răspuns:

Http://www.anunturi.biz/anunturi/vand+pui+shih+tzu - ai aici cati vrei sunt vreo 12 pagini, sper sa gasesti la un pret rezonabil.

3 răspunsuri:
| Mov10 a răspuns:

Cauta tu shih-tzu la 200 ron dar iti zic eu ca nu gasesti la petsop e 300 euro pe net e 100 ron crezi ca ti-l da cineva cadou?!? nu

| Bossulet a răspuns:

La 200 de ron gasesti plus... te costa cam 70-80 de euro un shih tzu... eu am un beagle luat cu 130 de euro si un malamut de alaska cu 250 euro happy

| EftimescuBianca a răspuns:

Si eu am shih-tzu, dar inca nu are puisori, e baietzel.Hey,un sfat, sa te uiti la marimea si greutatea lui, trebuye sa fie usurel si de marimea unei mingiutze!