| InnaArkane a întrebat:

Ce animal sa imi iau? Am avut pana acum 3 pisici 4 papagali, 2 iepurasi si 8 hamsteri insa as vrea un animal cu care sa ma inteleg bine si sa nu stea degeaba dar sa nu miroasa urat si sa faca multa mizerie. Daca mi-as lu-a hamster ar fi mai bine sa imi din acela de rasa mica sau dala normal?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti poti lua un acvariu cu pesti, sunt mai deosebiti

| Looooooolll a răspuns:

Pai depinde de firea ta. Daca esti tacut un Peste. Daca esti vioi plin de viata si Energic Un caine. Funda?

| EuuGabyy a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un pechinez.E mic si daca il inveti nu face mizerie se joaca cu tine si te face sa te simti bine spiritual.