| annemarry_1498 a întrebat:

Ce animale aveti? Cum se numesc?

Răspuns Câştigător
| Michaela89 a răspuns:

Eu am 2 papagali perusi fata si baiat pe nume Cici(fata) si Coco(baiatul) si sunt foarte dragalasi si cuminti!

8 răspunsuri:
| iulik1994 a răspuns:

Eu am un catel bichon si il cheama Pufy:*

| rolfenstein a răspuns:

Ultimul meu animal a fost un papagal perus si il chema paco.a murit din pacate chiar in seara anului.am mai avut vreo 3 perechi de papagali inainte de el.

| rolfenstein a răspuns:

In seara anului nou am vrut sa zic.tongue

| Șttefania a răspuns:

Eu am un Cocker Spaniel si o cheama Kira si am si 5 pesti Guppy[nu au nume]. Sapt trecuta mi-a murit hamsterul, pe nume Shobo!

Răspuns utilizator avertizat
| Bibuşca a răspuns:

Am 3 catelusi care imi sunt tare dragi:X pe ei ii cheama Paco, Max, Sparky si-mi viom ma lua un bichon in vara asta dar de data asta fetitawinking

| Michaela89 a răspuns:

Mersi pentru funda.

| andrea_6371 a răspuns:

Eu am avut canar dar a murit chiar de Pasti iar acum am o pisca birmanezakiss