| Freaky_6508 a întrebat:

Ce animale va plac?
Cainele ( dalmatian, husky, doberman etc. etc)
Pisica ( maidaneza, neagra, alba, cu pete negre)
Hamsterul
Porcusorii de Guineea
Iguana
Sarpele
Papagalul
Cameleonul
Maimutsa
~Dau fundita pentru cele mai rapide raspunsuri!~

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Nu pot spune ca am preferati dintre aceste animale toate sunt frumoase in felul lor dar evident ca si mie imi plac unele mai mult de cat celelalte.De aceea iti voi raspunde si eu la intrebari:
-Cinele(Bichon)
-Pisica(Maidaneza cu blana alba cu gri sau negru)
-Porcul de Guineea mi se pare mai dragut.
Aceia sunt preferati mei din lista ta.Dar cum am spus toate animalele sunt minunate si le iubesc foarte mult dar cele pe care le-am zis imi plac putin mai mult.Dar acum vreau sa-mi raspunzi si mie la acesta intrebare:
-Tie ce-ti place?

4 răspunsuri:
| VladConstantin20 a răspuns:

Pisica love struck(alba sau gri)~am si eu un motantot alb doar cu coada neagra laughing

| marina11 a răspuns:

Cainele boo si husky ...si sarpe da nu mi as lua
PS:mi`e frica.imi plac in schimb

| Oanix a răspuns:

Caine bison:X:X:
porcusor de Guineea am avut vreo 2 ani:)):))

da-mi si mie un vot:X:X: http://superfete.cancan.ro/Concurenta-11152/

| Alexbo0s a răspuns:

Cainele canis(am avut unu` di`n`a`inte de a ma naste)