| HeavenlyLight a întrebat:

Ce are pisica mea?
De fiecare data cand trec pe langa el(e motan are 1an), se rostogoleste si miauna.
Mereu se tine dupa mine si miauna
Cred ca are chef de joaca mereu si ma adora.
Eu il hranesc si ii dau apa in fiecare zii de 2-3ori pe zi.E cam grasut D:
Voi ce ziceti? Ma cam sperie haha

8 răspunsuri:
| Anestezia a răspuns:

La cât de draguț e, nu cred ar trebui să îți faci griji.
Auu Doamne, lasă-l să se joace și el, să se simtă în largul lui.

Baftă!

| AtateaConditii a răspuns:

Ce face al meulaughingnumai eu stiu...
Macar al tau e jucaus, al meu numa sa doarma si e slab rau dar totusi manca mult, probabil ca e vara si deasta.Nu ii mai da mancare daca e gras.Cu portia ca dupa aia devine obez si nu o sa isi mai miste fundu prea des.

| Crucified a răspuns:

Asa face si pisica mea, nu trebuie sa te sperie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica mea, de obicei, procedeaza asa cand vrea ceva bun de mancare.Desigur,poate face asa si cand se alinta sau cand cauta joaca, dar depinde mult de situatie.In orice caz, nu trebuie sa-i dai de mancare de cateva ori pe zi, ci sa-i lasi mereu hrana uscata la indemana.Acelasi lucru e valabil si in cazul apei, pe care sa o schimbi zilnic. Spun asta deoarece pisicile nu mananca la ore fixe, in anumite cantitati, ci mananca des, cate putin.La fel si in cazul apei, beau numai daca simt nevoia.Numai bine.

| Ekcstsy a răspuns:

Vrea sa ti-o traga

| ConducereaLumi a răspuns:

E normal rolling on the floor mai ales cai micut si grasut
deci Nu-ti fa gruji te aigur eu am avut si eu 3 pisici la fel ca a ta big grin

| love10andra a răspuns:

Nu ai de ce sa te sperii.El cauta doar joaca...mai ales ca are doar 1 an! Nu-ti fa griji.n-ai de ce!

| iQueenB a răspuns:

Pai vrea sa se joace cu siguranta.ar trebuii sa ii dai un ghemotoc de ata sa se joace de obicei asta le plac pisicilor sau sa le scarpini dupa oreche dar stiu ca le place sa le mangai pe burta.Nu e nimic grav ce trebuie sa te sperie e in regula motanul e doar jucaus. Sper ca ti-am fost de ajutor:*