| paulutz a întrebat:

Ce caine castiga la lupta?
husky vs canich
labrador vs rottweiler
golden retriver vs pitbul american
ciobanesc german vs ciobanesc caucazian
cane corso vs coulie
sharpei vs ciau ciau
va rog sa imi dati raspunsuri la toate! funda!

Răspuns Câştigător
| Taigra a răspuns:

1. husky
2.rottweiler
3.golden retriever
4. ciobanesc german
5. cane corso
6.sharpei

Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Taigra):

Cum poti sa spui ca un golden retriever bate un pitbull?

8 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Inainte de asta,invata sa scrii numele raselorhappy
Luptele cu cainii sunt interzise,stiu ca nu le practici, dar cei care fac asa ceva pot primi amende mari din partea politiei chiar si daca iei doar parte la ele.
Nu depinde de rasa, conteaza cum ai crescut cainele respectiv, daca il inchizi intr-un loc intunecos toata ziua si ii dai odata pe zi mancare, normal ca va fi agresiv! Eu nu as putea sa vizionez asa ceva.Vad ca ai un husky la avatar, este foarte frumos, sa-ti traiasca!happyAm o singura curiozitate, pentru ce iti trebuie aceste raspunsuri?

Răspuns utilizator avertizat
| T7uk a răspuns:

1. Husky
2. Rottweiler
3. Pitbull
4. Ciobanesc Caucazian
5. Cane Corso
6. Chaw Chaw
Luptele cu caini sunt INTERZISE!

| PiTbuLuL a răspuns:

Ma taigra ce prosti spui we?rolling on the floor. Deci in prima
1.Husky
2.Rottweiler
3.Pitbul asta ii clarrrrrr!
4.Ciobanesc German
5.Cane corso
6.Sharpei
Si taigra cum poti zice ca un golden retriver bate un pitbull?rolling on the floor
Oricum sall Baftaa!

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Husky; Rottweiler; Pitbull American; Ciobanesc German(am unul laughing ); Cane Corso; Sharpay... kiss

| mariancadaru a răspuns:

Ma cum draq sa bata golden retriever un pitbull?

| crxman69 a răspuns:

Doamneeee fereste .....husky nu e bun la bataie chair daca are forta nu este agresiv.....in schimb un cg crescut sa fie rau nu se uita la un pittbull decat daca acek pittbull este masiv ........rotweiler—ul bate daca musca primul deoarece e lent dar are mușcatura puternica... golden retriever, labrador si caniche ......nu intra in acest subiect