| anonim_4396 a întrebat:

Ce caini va plac si de ce?

Răspuns Câştigător
| miry a răspuns:

Prefer cei de talie mica, dar imi plac majoritatea, de ce? pentru ca sunt sufletisti, destepti, plus multe altele, eu am unul cel din poza mea si sunt f mmcdra de ea si eu si sotul meu

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi plac cateii de buzunar deoarece sunt micuti si se cresc foarte usor big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi plac cei de talie mica dar consider ca toti cainii sunt destepti si atasati de stapan.

| kh1ss a răspuns:

Sain bernard pentru ca e mare love struck

pupimik
| pupimik a răspuns:

Labradorii.Sunt niste caini foarte inteligenti si loiali.

| miry a răspuns:

Aaaaaaaaa inca ceva sunt la atat de scumpi si dulci ca iti vine sai mananci, sunt precum copii doar ca ei nu pot vb limba noastra

| gabriellas a răspuns:

Ciobanestii germani, ca-s inteligenti si te ajuta la cumparaturi (sic!)

| Criiss16 a răspuns:

Imi plac cei de talie mica pentru companie si pentru ca sunt ff dragutihappy

| amstaff a răspuns:

Ciobanescul german..vezi si singur de ce e in starewinking

| mircea a răspuns:

Imi plac caini care nu musca, pentru ca nu-mi place sa fac vaccin dupa ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cei de talie mică sau mijlocie.
Sunt simpatici.
Îi prefer pentru companie, nu neapărat pentru pază.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi plac asa ca vietati, nu sa-i tin in casa. Cred ca cei mai misto sint Shar Pei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Canis.au gust de miel.mnia,mnia,mnia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac Golden Retrieverii happy
De obicei imi plac cei de talie mijlocie.

Amstaff : m-am si speriat de poza...sigur vrei asa un caine? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac caini Mops deoarece au o atractie aparte si eu am o catelusa Mops o cheama Celsi.

| iambusy a răspuns:

Yorkshire terrier cel mai dragut caine

| alextoxic a răspuns:

Orce catzelush...
cel mai des iau catei de pe strada abandonatzi... ii vaccinez si am eu grije de ei...
tot o viata au si ei ca si noi...
daca Dumnezeu i-a facut mai "uratzei" trebuie sa aiba si ei un stapan care sa aiba grije de ei.winking
daca ar fi sa aleg-un shoricar ceva.tongue