| EmmaBaa a întrebat:

Ce catei ieftini si frumosi stiti in afara de pichineji?

3 răspunsuri:
| Barbie331 a răspuns:

Pai nu stiu cat costa dar uite rase mici: Yorkshire terrier toy, shitzu, bishon malteze, havanez, frise, bolongonez, si cam astea imi vin acum. Sa sti ca nu trebuie sa dai bani atatea pe acest catei, eu am vazut si pe gratis pe bune. Uite unul din siteuri:Http://www.aaz.ro/......ire-Terrie

Sper sa te ajut, imi dai mie fundita, plz?

| Andre a răspuns:

Pai westy ce in jur de 800 ron in sus bihcon maltese:X:X cel mia frumos este peste 100 euro labradorul si el un caine frumos dar si el fff scump love struck golden retriver huskey yorkshire terrier peste 250 euro shih-tzu sunt preferatii mei peste 700 ron cam asa nimic nu e ieftin in ziua te azi te pup

Răspuns utilizator avertizat