| AnOnIm20202020 a întrebat:

Ce fac cand cainele cand il scot afara ma trage?

Răspuns Câştigător
| gigite a răspuns:

Va plimbati!

7 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Te trage?straight face

| AnOnIm20202020 explică (pentru ƦoyJoиЭsJR):

Da tot timpul ma trage, nu stiu ce sa fac el ma trage ca vrea sa mearga unde vrea el, dar eu merg dupa el, si daca ii dau drumul nu mai pot sa il prind

| iKronstadt a răspuns:

Trage-i vreo doua peste cur. Nu cainele conduce stapanul!

| Ekcstsy a răspuns:

Daca este de talie mai mare sunt sgarzi speciale pentru chestia asta. Din alea cu tepi. Orientezi tepii spre gatul lui, stai fara grija nu il omori, dar dupa ce va vedea ca il jeneaza nu va mai face chestia asta. Iti spun din propria experienta, am avut un ciobanesc german care facea acelasi lucru, si s-a linistit.

| JH a răspuns:

Cine pe cine plimbahee hee raised eyebrows?

| emylian92 a răspuns:

Sa il tragi si tu inapoi

| banculescueduard2002 a răspuns:

Du-te dupa el poate vrea sa mearga undeva